


1 / 28
Oplev enestående udsigt over Alboranhavet, Vega de Motril og de majestætiske Sierra Nevada-bjerge fra ejendommens høje beliggenhed.
Tag en forfriskende dukkert i den sæsonåbne udendørs pool, som er omgivet af frodige haver og tilbyder dig et roligt tilflugtssted.
Afhold uforglemmelige familiefester eller forretningsmøder i de elegante lokaler og fantastiske haver, perfekt til en unik oplevelse for dig.
Nyd tropiske frugter som avocado, mango og papaya, der dyrkes på stedet og ofte indgår i den lækre morgenmad.
Fordyb dig i en historisk ejendom, en tidligere bondegård fra det 19. århundrede, der er omdannet til et italiensk hovedpalæ, som tilbyder dig en intim atmosfære.
Gå en tur gennem 20.000 kvadratmeter romantiske haver med hundredårige træer, springvand, koralgrotter og en stor marmortrappe.
Afstand fra Casa de los Bates
Salobreña Castle:3 km
Motril:3.5 km
San Miguel Castle:12.3 km
Granada Airport Federico Garcia Lorca:52.8 km
Ja, Casa de los Bates har 2 poolområden.
Nej, Casa de los Bates tillader ikke kæledyr.
Ja, Casa de los Bates har Parkering for gæster.
Indtjekning på Casa de los Bates er tilgængelig fra kl. . Udtjekning er kl. .
Casa de los Bates ligger på N-340, Km. 329, 5, 18000, Motril i Spanien.
De priser og ledige datoer, vi modtager fra bookingsider, ændrer sig hele tiden. Det betyder, at du ikke altid kan finde præcis det samme tilbud, du så på trivago, når du føres videre til bookingsiden.