


1 / 27
Du kan opbevare dit skiudstyr sikkert i det dertil indrettede rum, som gæstehuset tilbyder.
Du kan slappe af i saunaen, solariet og den infrarøde kabine, som du finder i kælderen.
På grund af ejendommens centrale placering kan du høre kirkeklokkerne ringe fra klokken 6:00 om morgenen.
Du kan tilberede dine egne måltider med køleskab, mikrobølgeovn, brødrister, kaffemaskine og opvaskemaskine, som findes i de fleste enheder.
Du er velkommen til at låne bøger eller spil fra samlingen på første sal.
Du kan benytte den private parkeringsplads, der ligger lige foran huset.
Du har direkte adgang til gågaden i Rauris fra overnatningsstedet.
Parkeringspladserne er smalle, så du skal manøvrere præcist for at køre ind og ud.
Da ejendommen ikke har elevator, skal du være forberedt på at gå op ad stejle trapper for at nå dit værelse.
Afstand fra Haus Groder
Rauris:0.1 km
Salzburg Airport:62.8 km
Nej, Haus Groder har ingen poolområder.
Ja, Haus Groder har en kæledyrspolitik, der kan variere baseret på værelsestype eller tilgængelighed. Tjek venligst direkte med hotellet for at får mere at vide om deres kæledyrspolitik.
Ja, Haus Groder har Parkering for gæster.
Indtjekning på Haus Groder er tilgængelig fra kl. . Udtjekning er kl. .
Haus Groder ligger på Marktstrasse 27, 5661, Rauris i Østrig.
De priser og ledige datoer, vi modtager fra bookingsider, ændrer sig hele tiden. Det betyder, at du ikke altid kan finde præcis det samme tilbud, du så på trivago, når du føres videre til bookingsiden.