


1 / 66
Nyd den smukke udsigt over de omkringliggende bjerge og den rolige have fra dit værelse, hvor nogle værelser har en sydvendt balkon.
Slap af i Alpenbad Leutasch, et nærliggende eventyrbad med både indendørs og udendørs swimmingpools samt en sauna, perfekt til afslapning.
Udforsk den spektakulære Leutascher Geisterklamm-kløft med gangbroer og vandfald, som ligger kun 5 til 15 minutters gang derfra.
Drag fordel af den bekvemme overdækkede parkering lige ved huset og nem adgang til den gratis skibus, kun 150 meter væk, som kører til skiområderne.
Nyd en rig og varieret morgenmad med friskbagt brød, frugt og juice, enten på værelset eller på haveterrassen.
Oplev en varm og indbydende atmosfære på dette kærligt drevne pensionat, hvor ejerne Bettina og Markus giver dig gode tips og sørger for et behageligt ophold.
Afstand fra Ivos Sonnenpension
Leutasch:1.8 km
Memmingen Airport:96.2 km
Ja, Ivos Sonnenpension har 1 poolområdet.
Ja, Ivos Sonnenpension har en kæledyrspolitik, der kan variere baseret på værelsestype eller tilgængelighed. Tjek venligst direkte med hotellet for at får mere at vide om deres kæledyrspolitik.
Ja, Ivos Sonnenpension har Parkering for gæster.
Indtjekning på Ivos Sonnenpension er tilgængelig fra kl. . Udtjekning er kl. .
Ivos Sonnenpension ligger på Klamm 74, 6105, Leutasch i Østrig.
De priser og ledige datoer, vi modtager fra bookingsider, ændrer sig hele tiden. Det betyder, at du ikke altid kan finde præcis det samme tilbud, du så på trivago, når du føres videre til bookingsiden.