
1 / 1
Oplev en fredfyldt oase lige ud til de smukke Las Lagunas de Villafranca, med malerisk udsigt og en rolig, naturlig atmosfære.
Du får nem adgang til et vandland, der ligger lige ved ejendommen og byder på sjov og spænding for dig.
Oplev charmen ved en smuk indre gårdhave, designet i klassisk andalusisk stil, perfekt til afslapning.
Nyd lækker hjemmelavet mad i restauranten på stedet, der er kendt for sine store portioner og indbydende atmosfære for alle aldre.
Afstand fra Las Banderas
Villafranca de los Caballeros:2.9 km
Adolfo Suárez Madrid-Barajas Lufthavn:118 km
Nej, Las Banderas har ingen poolområder.
Nej, Las Banderas tillader ikke kæledyr.
Ja, Las Banderas har Parkering for gæster.
Las Banderas ligger på Flamencos, 38, Urbanización Las lagunas, Villafranca de los Caballeros, 45730, Villafranca de los Caballeros i Spanien.
Populære attraktioner i nærheden af Las Banderas inkluderer Casa de la Familia Párraga.
De priser og ledige datoer, vi modtager fra bookingsider, ændrer sig hele tiden. Det betyder, at du ikke altid kan finde præcis det samme tilbud, du så på trivago, når du føres videre til bookingsiden.