Vælg datoer for at se nøjagtige priser
Landhausgarten Bunzmann

Sammenlign med lignende overnatningssteder

Valgt overnatningssted

  • Gratis wi-fi
  • Køkken / tekøkken
  • Parkering
Vælg datoer for at se nøjagtige priser

Lignende overnatningssteder

    • Gratis wi-fi
    • Spa
    • Parkering
    Vælg datoer for at se nøjagtige priser
    • Gratis wi-fi
    • Spa
    • Parkering
    Vælg datoer for at se nøjagtige priser
    • Gratis wi-fi
    • Parkering
    • Kæledyr tilladt
    Se priser fra 7 hjemmesider
    af858 kr.
    • Gratis wi-fi
    • Spa
    • Parkering
    Vælg datoer for at se nøjagtige priser
    • Gratis wi-fi
    • Parkering
    • Kæledyr tilladt
    Vælg datoer for at se nøjagtige priser
    • Gratis wi-fi
    • Parkering
    • Kæledyr tilladt
    Vælg datoer for at se nøjagtige priser
    • Gratis wi-fi
    • Parkering
    Vælg datoer for at se nøjagtige priser
    • Gratis wi-fi
    • Parkering
    • Kæledyr tilladt
    Vælg datoer for at se nøjagtige priser
    • Gratis wi-fi
    • Parkering
    • Kæledyr tilladt
    Vælg datoer for at se nøjagtige priser
    • Gratis wi-fi
    • Parkering
    • Restaurant
    Vælg datoer for at se nøjagtige priser
    • Parkering
    • Restaurant
    Vælg datoer for at se nøjagtige priser

Populære faciliteter

  • WiFi
  • Køkken / tekøkken
  • Parkering
  • TV / underholdning
  • Ikke-rygerværelser

Alle faciliteter

Overnatningsstedets faciliteter

  1. Parkering
  2. Ikke-rygerværelser
  3. Gratis wi-fi på offentlige områder
  4. Wi-fi
  5. Hele huset/lejligheden

Værelsesfaciliteter

  1. Opvaskemaskine
  2. Badeværelse med bruser
  3. Centralvarme
  4. Elkedel
  5. Kabel-TV
  6. Køkken
  7. Mikrobølgeovn
  8. Køleskab
  9. Gratis wi-fi på værelset
  10. Kaffemaskine
  11. Garderobe
  12. Udendørsgrill

Sportsfaciliteter

  1. Cykeludlejning
  2. Vandresti

Beliggenhed

Oplysninger om placering er ikke tilgængelige

Afstand fra Landhausgarten Bunzmann

Blankenberg:5.8 km

Karlovy Vary International Airport:82.5 km

Udforsk oplevelser i nærheden

Ofte stillede spørgsmål om Landhausgarten Bunzmann

  • Er der et poolområde på Landhausgarten Bunzmann?

    Nej, Landhausgarten Bunzmann har ingen poolområder.

  • Er kæledyr tilladt på Landhausgarten Bunzmann?

    Nej, Landhausgarten Bunzmann tillader ikke kæledyr.

  • Er der parkering til rådighed på Landhausgarten Bunzmann?

    Ja, Landhausgarten Bunzmann har Parkering for gæster.

  • Hvor ligger Landhausgarten Bunzmann?

    Landhausgarten Bunzmann ligger på , , Blankenberg i Tyskland.

  • Hvilke populære attraktioner er tæt på Landhausgarten Bunzmann?

    Populære attraktioner i nærheden af Landhausgarten Bunzmann inkluderer El Greco, Seilschwebebahnen am Ochsenkopf.

De priser og ledige datoer, vi modtager fra bookingsider, ændrer sig hele tiden. Det betyder, at du ikke altid kan finde præcis det samme tilbud, du så på trivago, når du føres videre til bookingsiden.

Blandt de bedst bedømte Hotels i Blankenberg

  • Populært valg
    Gasthof Napoleon
    Vælg datoer for at se nøjagtige priser
  • Populært valg
    DORMERO Hotel Hof
    Vælg datoer for at se nøjagtige priser
  • Hotel Central Hof
    Vælg datoer for at se nøjagtige priser
  • Populært valg
    Familotel Aparthotel Am Rennsteig
    Vælg datoer for at se nøjagtige priser
  • Landgasthof Zur Mühle
    Vælg datoer for at se nøjagtige priser
  • Burghotel
    Vælg datoer for at se nøjagtige priser
  • Hotel Falter
    Vælg datoer for at se nøjagtige priser

Andre overnatningssteder i Blankenberg

Destinationer nær Landhausgarten Bunzmann