Få glæde af en dedikeret concierge og udflugtsskranke, der er klar til at hjælpe med lokal rejseinformation og arrangementer til nærliggende attraktioner som Lagos de Montebello og Chinkultic.
Slap af i det luksuriøse spabad, som er en perfekt måde at koble af på efter en dag med udforskning af Comitán og omegn.
Oplev det bedste af Comitán med nem gåafstand til Pueblo Magico - Kiosko, Zocalo y Calles Del Centro de la Ciudad, Parque Central og Museo de Arte Hermila Domínguez de Castellanos.
Nyd lækre måltider i hotellets restaurant, der tilbyder à la carte eller amerikansk morgenmad, så du får en god start på dagen.
Nyd velindrettede værelser med aircondition, skrivebord, værdiboks, fladskærms-tv og eget badeværelse, så du får et afslappende ophold.
Afstand fra La Casa del Marqués
Comitan de Dominguez:0.3 km
Tapachula International Airport:165 km
Nej, La Casa del Marqués har ingen poolområder.
Nej, La Casa del Marqués tillader ikke kæledyr.
Ja, La Casa del Marqués har Parkering for gæster.
Indtjekning på La Casa del Marqués er tilgængelig fra kl. . Udtjekning er kl. .
La Casa del Marqués ligger på Avenida Central Sur, 24, 30000, Comitan de Dominguez i Mexico.
De priser og ledige datoer, vi modtager fra bookingsider, ændrer sig hele tiden. Det betyder, at du ikke altid kan finde præcis det samme tilbud, du så på trivago, når du føres videre til bookingsiden.