- Gratis wi-fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt



1 / 4
Nyd et bredt udvalg af lækre retter til morgenmad og aftensmad, inklusive varierede menuer, desserter og ubegrænsede drikkevarer til måltiderne.
Rejs med dine elskede kæledyr, da hotellet byder dem velkommen, selvom der kan opkræves ekstra gebyrer.
Gå direkte ud på den naturskønne promenade med udsigt over Adriaterhavet, som giver dig øjeblikkelig adgang til hovedstranden og en kort gåtur til byens centrum.
Oplev et dedikeret legeområde i lobbyen, som underholder yngre gæster med legetøj og farvelægningsaktiviteter.
Oplev en klassisk familie-strandferie med faciliteter og aktiviteter designet for alle aldre, kun få skridt fra Adriaterhavet.
Bo i anneks Beba, som tilbyder bekvemmeligheden ved en elevator, især gavnligt for familier med små børn eller dem med mobilitetsbehov.
Nyd moderne, rene værelser med aircondition i pavillonerne, som har faciliteter som Wi-Fi og fladskærms-tv for et behageligt ophold.
Drag fordel af det opmærksomme og venlige personale, med særlig omtale af Ivana i receptionen og Marica, restaurantchefen, som sikrer dig et behageligt ophold.
Dette hotel er et livligt tilflugtssted ved stranden, ideelt for familier og turister, der søger en engagerende kystferie. Ejendommen kan prale af en fremragende beliggenhed i hjertet af Selce, kun to minutters gang fra stranden. Dens enestående funktion er børnenes legerum, der giver rigelig underholdning for yngre gæster. Gæsterne roser konsekvent receptionsteamet for deres venlighed og professionalisme, og morgenmads- og aftenbuffeterne for deres variation og kvalitet, ofte inklusive drikkevarer til måltiderne. For et mere behageligt ophold kan du overveje at anmode om et værelse med et køleskab.
Šetalište Ivana Jeličića 37, 51266, Selce, Kroatien
Adgang til Adriaterhavspromenaden
Gå direkte ud på den naturskønne promenade med udsigt over Adriaterhavet, som giver dig øjeblikkelig adgang til hovedstranden og en kort gåtur til byens centrum.
Šetalište Ivana Jeličića 37, 51266, Selce, Kroatien
Nej, Slaven har ingen poolområder.
Ja, Slaven har en kæledyrspolitik, der kan variere baseret på værelsestype eller tilgængelighed. Tjek venligst direkte med hotellet for at får mere at vide om deres kæledyrspolitik.
Ja, Slaven har Parkering, Handicapvenlig parkering for gæster.
Indtjekning på Slaven er tilgængelig fra kl. . Udtjekning er kl. .
Slaven ligger på Šetalište Ivana Jeličića 37, 51266, Selce i Kroatien.
De priser og ledige datoer, vi modtager fra bookingsider, ændrer sig hele tiden. Det betyder, at du ikke altid kan finde præcis det samme tilbud, du så på trivago, når du føres videre til bookingsiden.