

1 / 2
Slap af i værelser med aircondition, der byder på direkte udsigt over Det Indiske Ocean og lyden af bølgerne.
Find ro i den udendørs infinity-pool, der ligger på ejendommens grund med udsigt over kystlinjen.
Ejendommen ligger uden for selve bymidten i Mirissa, så du skal bruge en kort køretur med tuk-tuk eller bil for at nå de lokale seværdigheder.
Du kan anmode om personlige srilankanske eller vestlige retter, som tilberedes af husets kok med dine egne indkøbte råvarer eller køkkenets forsyninger.
Benyt dig af vaskeservicen til dit tøj og arrangér lufthavnstransport direkte gennem receptionen, som er døgnåben.
Området ved havet har en stenet kystlinje med stærke understrømme, som ikke er sikre at svømme i.
Afstand fra Villa Atulya at Ocean's edge
Matara:6.9 km
Mattala Rajapaksa International Airport:81.8 km
Ja, Villa Atulya at Ocean's edge har 2 poolområden.
Nej, Villa Atulya at Ocean's edge tillader ikke kæledyr.
Ja, Villa Atulya at Ocean's edge har Parkering, Handicapvenlig parkering for gæster.
Indtjekning på Villa Atulya at Ocean's edge er tilgængelig fra kl. . Udtjekning er kl. .
Villa Atulya at Ocean's edge ligger på Muhudu Mawatha, off Galle Road,Thalaramba, 81740, Matara i Sri Lanka.
De priser og ledige datoer, vi modtager fra bookingsider, ændrer sig hele tiden. Det betyder, at du ikke altid kan finde præcis det samme tilbud, du så på trivago, når du føres videre til bookingsiden.