- Gratis wi-fi
- Pool
- Spa

1 / 1
Du har adgang til Saslong-skiløjpen inden for 50 til 100 meter fra ejendommen, hvilket gør det nemt at stå på ski direkte til og fra døren.
Slap af i wellnessområdet, som byder på en indendørs swimmingpool med panoramaudsigt, tyrkisk bad, finsk sauna og et spabad med kig til bjergene.
Ejendommen ligger cirka 1,5 kilometer fra centrum, hvilket svarer til en gåtur på 10 til 15 minutter eller en kort bustur.
Du kommer let til Selva centrum og de omkringliggende vandrestier med det offentlige busstoppested, der ligger lige uden for boligen.
Du kan bo i renoverede og veludstyrede lejligheder med fuldt udstyret køkken, opholdsstue med sovesofa og balkon med udsigt over Dolomitterne.
Boligen tilbyder morgenmadsservice og en bar, men har ikke en restaurant med fuld servering til frokost eller middag.
Via La Selva 89, 39048, Wolkenstein, Italien
Nem adgang til lokal bustransport
Du kommer let til Selva centrum og de omkringliggende vandrestier med det offentlige busstoppested, der ligger lige uden for boligen.
Via La Selva 89, 39048, Wolkenstein, Italien
Ja, Residence La Selva har 2 poolområden.
Nej, Residence La Selva tillader ikke kæledyr.
Ja, Residence La Selva har Parkering for gæster.
Indtjekning på Residence La Selva er tilgængelig fra kl. . Udtjekning er kl. .
Residence La Selva ligger på Via La Selva 89, 39048, Wolkenstein i Italien.
De priser og ledige datoer, vi modtager fra bookingsider, ændrer sig hele tiden. Det betyder, at du ikke altid kan finde præcis det samme tilbud, du så på trivago, når du føres videre til bookingsiden.