
1 / 1
Nyd traditionel spansk mad på hotellets restaurant, som tilbyder en dejlig spiseoplevelse.
Oplev et unikt landligt overnatningssted og et projekt, der fokuserer på at beskytte den lille tårnfalk, med specialtilpassede redekasser på taget.
Udforsk den fredelige by Cañada de Calatrava, som ligger 20 km fra Puerta de Toledo og 19 km fra El Quijote Museum.
Du kan benytte et fælleskøkken, hvilket giver et alternativ for gæster, der foretrækker at tilberede deres egne måltider.
Du får glæde af faciliteter designet til gæster med handicap, hvilket sikrer et behageligt og inkluderende ophold for alle besøgende.
Afstand fra Centro Ornitológico El Primillar
Cañada de Calatrava:0.2 km
Caracuel Castle:4.6 km
Museum Quixote:16.1 km
Adolfo Suárez Madrid-Barajas Lufthavn:186.6 km
Nej, Centro Ornitológico El Primillar har ingen poolområder.
Ja, Centro Ornitológico El Primillar har en kæledyrspolitik, der kan variere baseret på værelsestype eller tilgængelighed. Tjek venligst direkte med hotellet for at får mere at vide om deres kæledyrspolitik.
Nej, Centro Ornitológico El Primillar tilbyder ikke parkering.
Centro Ornitológico El Primillar ligger på Granados, 5, 13430, Cañada de Calatrava i Spanien.
Populære attraktioner i nærheden af Centro Ornitológico El Primillar inkluderer Plaza Mayor.
De priser og ledige datoer, vi modtager fra bookingsider, ændrer sig hele tiden. Det betyder, at du ikke altid kan finde præcis det samme tilbud, du så på trivago, når du føres videre til bookingsiden.