af575 kr.
Se priser fra 15 hjemmesider
Amsterdam Teleport Hotel
Amsterdam Teleport Hotel
Amsterdam Teleport Hotel
Amsterdam Teleport Hotel
Amsterdam Teleport Hotel

Godt at vide

  • Specialiserede temakvarterer

    Oplev unikke overnatningsmuligheder som biografværelset eller Formel 1-værelset, der har dobbelte PS4-racersimulatorer og playseats.

  • Interaktivt lobby-spilleområde

    Oplev et socialt miljø udstyret med bordtennis, bordfodbold, dart og en PS4-konsol til underholdning mellem byudflugter.

  • Cykelleje på stedet

    Oplev Amsterdam som en lokal ved at leje en cykel direkte fra overnatningsstedet og udforsk nærliggende Westergasfabriek eller den smukke Vondelpark.

  • Fleksible gruppestudier

    Benyt dig af rummelige studier med flere senge, der kan rumme op til 12 gæster, hvoraf nogle har private eksterne badeværelser, der kun er tilgængelige med din nøglekort.

  • Amsterdam Sloterdijk transportknudepunkt

    Nyd en strategisk beliggenhed kun 5 minutters gang fra stationen, der tilbyder en 6-minutters togforbindelse til Hovedbanegården og direkte lufthavnsforbindelser.

  • Kæledyrsvenligt byophold

    Tag dine pelsede venner med til dette indbydende overnatningssted, som endda har en venlig huskat ved navn Pepper i loungeområdet.

  • Morgenmad lige til at tage med

    Start din morgen med et hurtigt stykke bagværk og en kop kaffe fra den døgnåbne lobbycafé, eller besøg partnerrestauranten, der ligger kun 1 minuts gang væk.

  • Private studiekøkkener

    Nyd bekvemmeligheden ved faciliteter på værelset, herunder en mikrobølgeovn, køleskab og en Senseo kaffemaskine til nem selvforplejning under dit ophold.

Denne opsummering er blevet til ved hjælp af kunstig intelligens og er muligvis ikke 100% korrekt.

Sammenlign med lignende overnatningssteder

Valgt overnatningssted

  • Gratis wi-fi
  • Parkering
  • Hotelbar
af575 kr.
Se priser fra 15 hjemmesider

Lignende overnatningssteder

    • Gratis wi-fi
    • Parkering
    • Hotelbar
    af299 kr.
    Se priser fra 14 hjemmesider
    • Gratis wi-fi
    • Parkering
    • Kæledyr tilladt
    af615 kr.
    Se priser fra 13 hjemmesider
    • Gratis wi-fi
    • Parkering
    • Aircondition
    af523 kr.
    Se priser fra 15 hjemmesider
    • Gratis wi-fi
    • Parkering
    • Aircondition
    af517 kr.
    Se priser fra 14 hjemmesider
    • Gratis wi-fi
    • Parkering
    • Aircondition
    af349 kr.
    Se priser fra 10 hjemmesider
    • Gratis wi-fi
    • Parkering
    • Aircondition
    af754 kr.
    Se priser fra 15 hjemmesider
    • Gratis wi-fi
    • Parkering
    • Aircondition
    af758 kr.
    Se priser fra 15 hjemmesider
    • Gratis wi-fi
    • Parkering
    • Aircondition
    af556 kr.
    Se priser fra 14 hjemmesider
    • Gratis wi-fi
    • Parkering
    • Kæledyr tilladt
    af482 kr.
    Se priser fra 3 hjemmesider
    • Gratis wi-fi
    • Parkering
    • Aircondition
    af593 kr.
    Se priser fra 15 hjemmesider
    • Gratis wi-fi
    • Parkering
    • Aircondition
    af778 kr.
    Se priser fra 16 hjemmesider
    • Gratis wi-fi
    • Parkering
    • Aircondition
    af467 kr.
    Se priser fra 15 hjemmesider

Pristendens

Baseret på de laveste priser på trivago i løbet af de sidste 30 dage
1.941 kr.
970 kr.
0 kr.

火, 15/09/26

650 kr.

水, 16/09/26

622 kr.

木, 17/09/26

688 kr.

金, 18/09/26

1.055 kr.

土, 19/09/26

1.344 kr.

日, 20/09/26

592 kr.

月, 21/09/26

628 kr.

火, 22/09/26

765 kr.

水, 23/09/26

721 kr.

木, 24/09/26

857 kr.

金, 25/09/26

1.337 kr.

土, 26/09/26

1.675 kr.

日, 27/09/26

588 kr.

月, 28/09/26

720 kr.

火, 29/09/26

597 kr.

水, 30/09/26

683 kr.

木, 01/10/26

650 kr.

金, 02/10/26

1.053 kr.

土, 03/10/26

1.179 kr.

日, 04/10/26

762 kr.

月, 05/10/26

676 kr.

火, 06/10/26

719 kr.

水, 07/10/26

713 kr.

木, 08/10/26

795 kr.

金, 09/10/26

871 kr.

土, 10/10/26

1.205 kr.

日, 11/10/26

893 kr.

月, 12/10/26

744 kr.

火, 13/10/26

703 kr.

水, 14/10/26

724 kr.

木, 15/10/26

710 kr.

金, 16/10/26

1.473 kr.

土, 17/10/26

1.540 kr.

日, 18/10/26

1.368 kr.

月, 19/10/26

756 kr.

火, 20/10/26

836 kr.

水, 21/10/26

1.641 kr.

木, 22/10/26

1.526 kr.

金, 23/10/26

1.941 kr.

土, 24/10/26

1.871 kr.

日, 25/10/26

1.685 kr.

月, 26/10/26

1.575 kr.

火, 27/10/26

1.015 kr.

水, 28/10/26

N/A

木, 29/10/26

726 kr.

金, 30/10/26

805 kr.

土, 31/10/26

953 kr.

Anmeldelser

7,8
Godt
baseret på 14.316 bedømmelser fra større 
hjemmesider

Opsummering af anmeldelser

Opsummeret vha. kunstig intelligens baseret på 1.000+ gæsteanmeldelser

Dette hotel er et pulserende bycentrum, ideelt for yngre rejsende, vennegrupper og budgetrejsende, der søger en livlig og bekvem base. Dets førsteklasses beliggenhed nær Sloterdijk Station tilbyder uovertruffen adgang til Amsterdams centrum og videre. Ejendommen skiller sig ud med sine værelser med tekøkken og fællesområder med bordtennis, bordfodbold og dart, hvilket fremmer en social atmosfære. Gæsterne roser konsekvent det venlige og hjælpsomme personale, som altid er klar med lokale tips og assistance. For en mere afslappet oplevelse kan du overveje at anmode om et værelse væk fra fællesområderne for at minimere støj.

Vurderet over gennemsnittet for Amsterdam

Gæsteanmeldelser

Fremragende34%
Meget godt30%
Godt13%
Rimeligt6%
Skuffende17%

Populære faciliteter

  • Wi-fi i lobbyen
  • Wi-fi på værelserne
  • Parkering
  • Hotelbar

Alle faciliteter

Overnatningsstedets faciliteter

  1. Natklub
  2. Hurtig indtjekning/udtjekning
  3. Parkering
  4. Terrasse
  5. Bar
  6. Værdiskab på hotellet
  7. Mødelokaler
  8. Ikke-rygerværelser
  9. Døgnåben reception
  10. offentlig wi-fi
  11. Gratis wi-fi på offentlige områder
  12. Sen udtjekning

Værelsesfaciliteter

  1. Pejs
  2. Badeværelse med bruser
  3. Strygebræt
  4. Vinduer som kan åbnes
  5. Centralvarme
  6. Lille lounge
  7. Pengeskab på værelset
  8. Wi-fi (værelse)
  9. Ventilator
  10. Gratis wi-fi på værelset
  11. Fladskærms-tv
  12. Brandslukker

Sportsfaciliteter

  1. Cykeludlejning
  2. Bordtennis

Hotellets egenskaber

  1. LGBTQ+-venligt

Hotellets tema/type

  1. Lufthavnshotel

Beliggenhed

Heathrowstraat 3, 1043CE, Amsterdam, Holland

Afstand fra Amsterdam Teleport Hotel

Amsterdam Sloterdijk:0.5 km

Anne Franks Hus:3.7 km

Leidseplein:4.1 km

Royal Palace:4.2 km

Dam Square:4.3 km

Begijnhof:4.3 km

Van Gogh Museum:4.5 km

:4.6 km

Red Light District:4.6 km

Rijksmuseum:4.6 km

Amsterdam Airport Schiphol:9.5 km

Ziggo Dome:10.7 km

Udforsk oplevelser i nærheden

Oplysninger om overnatningsstedet

Heathrowstraat 3, 1043CE, Amsterdam, Holland

Ofte stillede spørgsmål om Amsterdam Teleport Hotel

  • Er der et poolområde på Amsterdam Teleport Hotel?

    Nej, Amsterdam Teleport Hotel har ingen poolområder.

  • Er kæledyr tilladt på Amsterdam Teleport Hotel?

    Nej, Amsterdam Teleport Hotel tillader ikke kæledyr.

  • Er der parkering til rådighed på Amsterdam Teleport Hotel?

    Ja, Amsterdam Teleport Hotel har Parkering for gæster.

  • Hvad er indtjeknings- og udtjekningstidspunkterne på Amsterdam Teleport Hotel?

    Indtjekning på Amsterdam Teleport Hotel er tilgængelig fra kl. . Udtjekning er kl. .

  • Hvor ligger Amsterdam Teleport Hotel?

    Amsterdam Teleport Hotel ligger på Heathrowstraat 3, 1043CE, Amsterdam i Holland.

De priser og ledige datoer, vi modtager fra bookingsider, ændrer sig hele tiden. Det betyder, at du ikke altid kan finde præcis det samme tilbud, du så på trivago, når du føres videre til bookingsiden.

Blandt de bedst bedømte Hotels i Amsterdam

  • De Bedstee Boutique Capsules
    af349 kr.
    Se priser fra 10 hjemmesider
  • Four Elements Hotel Amsterdam
    af564 kr.
    Se priser fra 18 hjemmesider
  • Van der Valk Hotel Amsterdam - Amstel
    af796 kr.
    Se priser fra 14 hjemmesider
  • Hotel Galerij
    af588 kr.
    Se priser fra 8 hjemmesider
  • CityHub Amsterdam
    af371 kr.
    Se priser fra 8 hjemmesider
  • Rooms25
    af893 kr.
    Se priser fra 9 hjemmesider
  • Rho Hotel
    af813 kr.
    Se priser fra 8 hjemmesider
  • Fletcher Hotel Amsterdam
    af574 kr.
    Se priser fra 17 hjemmesider

Destinationer nær Amsterdam Teleport Hotel