


1 / 16
Oplev en indbydende indgang med en storslået lobby-lounge prydet med en flot lysekrone, der giver et elegant førstehåndsindtryk.
Du kan nå Masjid Sultan Ahmad Shah 1 på kun 400 meter og Heroes Museum inden for 600 meter, hvilket er ideelt til kulturelle oplevelser.
Nyd et forfriskende bad med fremragende vandtryk, der sikrer en tilfredsstillende og opkvikkende oplevelse.
Du får ekstra bekvemmelighed med en sejadah (bedemåtte) på hvert værelse, som imødekommer dine åndelige behov.
Hold dit tøj pænt med bekvemmeligheden af et strygejern og strygebræt, som er let tilgængeligt på dit værelse.
Slap af i rummelige værelser med en komfortabel kingsize-seng, en lænestol, en kontorstol og et pengeskab til dine værdigenstande.
Afstand fra E-Red Hotel Kuantan
Sukpa:4.7 km
Gymnasium:4.8 km
Kuantan:23.1 km
Gua Charas:23.2 km
Landslide Incident 05 Jan 2020:34.6 km
Lembing Tin Mine:34.8 km
Suspension Bridge:35 km
Berkelah Falls:39.6 km
Kuala Lumpur International Airport:217 km
Nej, E-Red Hotel Kuantan har ingen poolområder.
Nej, E-Red Hotel Kuantan tillader ikke kæledyr.
Ja, E-Red Hotel Kuantan har Parkering for gæster.
Indtjekning på E-Red Hotel Kuantan er tilgængelig fra kl. . Udtjekning er kl. .
E-Red Hotel Kuantan ligger på 113, Jalan Haji Abdul Aziz, 25000, Kuantan i Malaysia.
De priser og ledige datoer, vi modtager fra bookingsider, ændrer sig hele tiden. Det betyder, at du ikke altid kan finde præcis det samme tilbud, du så på trivago, når du føres videre til bookingsiden.