- Gratis wi-fi
- Pool
- Spa



1 / 55
Du kan spise i hotellets restaurant, der serverer retter fra mange forskellige køkkener og har plads til 64 gæster.
Du kan booke guidede udflugter med badning, fodring og trekking af elefanter gennem hotellets egen turarrangør.
Du kan opleve, at betjeningen i restauranten går lidt langsomt i travle perioder.
Du kan benytte hotellets udvalg af massage, salon, dampbad, spa og sauna, når du trænger til at slappe af.
Du kan vælge en indkvartering, der byder på separat opholdsstue og egen balkon, hvis du ønsker lidt ekstra plads.
Du kan arrangere transport til og fra lufthavnen eller komme rundt i lokalområdet ved hjælp af hotellets taxi- og shuttleservice.
Du kan afholde professionelle møder i konferencesalen på femte sal, som har plads til op mod 400 personer.
Hotellet ligger i et grønt område et stykke fra byens centrum.
Kurichilakode, Kochi, 683544, Indien
Kurichilakode, Kochi, 683544, Indien
Ja, Hotel Dewland har 1 poolområdet.
Ja, Hotel Dewland har en kæledyrspolitik, der kan variere baseret på værelsestype eller tilgængelighed. Tjek venligst direkte med hotellet for at får mere at vide om deres kæledyrspolitik.
Ja, Hotel Dewland har Parkering for gæster.
Indtjekning på Hotel Dewland er tilgængelig fra kl. . Udtjekning er kl. .
Hotel Dewland ligger på Kurichilakode, 683544, Kochi i Indien.
De priser og ledige datoer, vi modtager fra bookingsider, ændrer sig hele tiden. Det betyder, at du ikke altid kan finde præcis det samme tilbud, du så på trivago, når du føres videre til bookingsiden.