


1 / 12
Fordyb dig i hjertet af Salento med et ophold, der indfanger byens sjæl, med trætrappe og balkoner med udsigt over brostensbelagte gader.
Oplev uovertruffen adgang til Salentos hovedtorv, kun 100 meter væk, som fungerer som et centralt knudepunkt for lokalt liv og transport til Cocora-dalen.
Tag på eventyr til den fantastiske Cocora-dal, let tilgængelig med jeeps, der afgår fra hovedtorvet, ideelt til vandreture blandt verdens højeste vokspalmer.
Benyt dig af fælleskøkkenfaciliteterne, der giver dig fleksibilitet til at tilberede lette måltider eller nyde en hurtig morgenmad, når det passer dig.
Få adgang til et praktisk minimarked direkte på ejendommen til eventuelle øjeblikkelige behov eller snacks under dit ophold.
Afstand fra La Posada de la Plaza
Salento:0.8 km
Matecaña International Airport:27.1 km
Nej, La Posada de la Plaza har ingen poolområder.
Nej, La Posada de la Plaza tillader ikke kæledyr.
Ja, La Posada de la Plaza har Parkering for gæster.
Indtjekning på La Posada de la Plaza er tilgængelig fra kl. . Udtjekning er kl. .
La Posada de la Plaza ligger på Plaza Principal, Cra. 6 #5-34, 631020, Salento i Colombia.
De priser og ledige datoer, vi modtager fra bookingsider, ændrer sig hele tiden. Det betyder, at du ikke altid kan finde præcis det samme tilbud, du så på trivago, når du føres videre til bookingsiden.