


1 / 63
Du kan gå til Cesme Castle på blot 200 meter og til Tekke Beach på 700 meter fra indgangen til overnatningsstedet.
Du kan nyde morgenmaden eller en aften drink på tagterrassen, som byder på panoramaudsigt over byen og Cesme Castle.
Overnatningsstedet tilbyder ikke parkering på selve grunden, så du skal benytte offentlige parkeringsområder i nærheden.
Du kan starte dagen med en kontinental morgenmad, der serveres på selve hotellet.
Du kan kontakte den døgnåbne reception, hvis du har brug for hjælp til lufthavnstransport, booking af ture eller reservation af lokale aktiviteter.
Udvalgte badeværelser har en åben bruserløsning uden separat afskærmning eller kabine.
Værelserne er ikke udstyret med minikøleskab til opbevaring af mad eller drikkevarer.
Dette hotel er et prisvenligt byhotel, ideelt for par, turister og budgetrejsende, der søger en autentisk Çeşme-oplevelse. Den fremragende centrale beliggenhed placerer gæsterne kun et minuts gang fra marinaen, slottet og stranden, med nem adgang til lokale butikker og offentlig transport. Ejendommen er også kæledyr er velkomne, hvilket er en betænksom facilitet for dyreelskere. Gæsterne roser konsekvent receptionsteamets hjælpsomhed og de friske, varierede morgenmadsretter, hvor især de lokale ægæiske marmelader fremhæves. For et mere roligt ophold kan det overvejes at anmode om et værelse, der vender væk fra potentiel støj, da lydisoleringen mellem værelserne kan være et problem.
Afstand fra Lavender OTel
Cesme:0.1 km
Çeşme Museum:0.2 km
Archaeological Museum Of Chios:15 km
Byzantine Museum:15.4 km
Chios Maritime Museum:15.5 km
Vigla Of Gadaras:15.6 km
Windmills Of Anemonas:19.2 km
Castle Of Dafnonas:19.7 km
Adnan Menderes Airport:74.7 km
Nej, Lavender OTel har ingen poolområder.
Nej, Lavender OTel tillader ikke kæledyr.
Ja, Lavender OTel har Parkering for gæster.
Lavender OTel ligger på 16 Eylül, 3048. Sk. No13/A, 35930, Cesme i Tyrkiet.
Populære attraktioner i nærheden af Lavender OTel inkluderer Ilica Beach, Karaköy, Boyalık Beach, Alacati Beach, Ceşme Marina, Agia Fotia, Altinkum, Mordogan.
De priser og ledige datoer, vi modtager fra bookingsider, ændrer sig hele tiden. Det betyder, at du ikke altid kan finde præcis det samme tilbud, du så på trivago, når du føres videre til bookingsiden.